Wynajem busów i autokarów dla firm oraz biur podróży

Przedsiębiorcy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości 2022 roku, w którym czekają na nich nowe wyzwania rynkowe i większe obciążenia fiskalne. Wszystko to sprawia, że firmy na każdym polu poszukują bardziej ekonomicznych rozwiązań. Przykładem są m.in. działania optymalizacyjne w obszarze posiadanej floty i pozbywanie się pojazdów, które generują zbyt duże koszty w stosunku do poziomu ich wykorzystywania. Okazuje się, że w obliczu zwiększających się wydatków na paliwo, ubezpieczenie i utrzymanie pojazdów do przewozu grupowego w odpowiednim stanie technicznym, opłacalniejszy staje się okazjonalny wynajem (auto)busów/autokarów.

W ofertach biur podróży coraz częściej pojawiają się kilkudniowe wycieczki objazdowe – zarówno krajowe, jak i po europejskich metropoliach – z wykorzystaniem autokarów jako środka transportu. Wycieczki samolotowe są coraz droższe, poza tym dochodzi jeszcze problem w postaci transferu do konkretnej lokalizacji (hotel), za który trzeba nierzadko słono dopłacić. Z tego też powodu, biura podróży chętniej, niż dotychczas, sięgają po wynajem autokarów, także z tego względu, że nowoczesne pojazdy oferują szeroka paletę udogodnień dla pasażerów i są bardziej ekologiczne.

Na rynku funkcjonuje mnóstwo firm przewozowych, ale na szczególną uwagę zasługuje z pewnością uniwersalna oferta przedsiębiorstwa Albatros Travel. Gdynia jest siedzibą tego uznanego w branży przewoźnika, jednak Albatros Travel świadczy swoje usługi na terenie całej Polski oraz Europy. Firma przewozowa oferuje EKO-wynajem busów czy autokarów, bowiem jest on zarówno ekonomiczny, jak i ekologiczny.

Dlaczego wynajem autokarów i busów jest dla firmy opłacalne?

Dowóz pracowników do firmy może okazać się istotnym czynnikiem podczas starań o doświadczonych i solidnych pracowników. Często bowiem zdarza się, że cenni dla firmy specjaliści rezygnują z zatrudnienia/nie przyjmują oferty pracy – z uwagi na uciążliwe dojazdy do zakładu. Zaoferowanie pracownikowi dowozu do miejsca pracy – jest formą docenienia go i zrekompensowania mu kosztów/trudów dotarcia do zakładu pracy. W przypadku niewielkich firm najlepiej sprawdzają się busy do przewozu pracowników (kilkunastoosobowe), które umożliwiają sprawy i tani przewóz ludzi oraz specjalistycznego sprzętu.
Warto podkreślić, że przewóz pracowników autokarem wpisuje się również obecnie w działania proekologiczne. Zamiast dużej liczby samochodów, które grzęzną w ulicznych korkach, lepiej przewieźć jednorazowo większą grupę osób – stawiając np. na autokary. Gdynia, Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków czy Katowice – to aglomeracje charakteryzujące się dużym zatłoczeniem dróg, dlatego przewóz (auto)busem pracowników do zakładu sprawdzi się w tych miastach zdecydowanie najlepiej. Dodatkową korzyścią zorganizowanego dowozu pracowników do firmy jest też gwarancja punktualności dotarcia do zakładu i możliwości dysponowania pełnym składem/zespołem w jednym czasie.

Wygodny i bezpieczny dojazd do firmy, to silna karta przetargowa w pozyskiwaniu nowych oraz utrzymywania w zakładzie najlepszych pracowników. Firma przewozowa Albatros Travel oferuje wszechstronne i kompleksowe usługi w zakresie przewozu pracowników do zakładu pracy, na imprezy integracyjne, targi czy obsługę spotkań biznesowych. Przewóz fachowców przydaje się także w sytuacji, kiedy realizują oni zlecenia poza zakładem pracy i z pewnością jest on ekonomiczniejszy, niż rozliczanie kosztów udostępnienia prywatnych samochodów należących do pracowników. Usługa taka może mieć charakter jednorazowy bądź może być wykonywana cyklicznie.

Ogłaszając przetargi na przewozy autokarowe, na pewno można liczyć na spływ dużej ilość ofert, jednak należy pamiętać, że przewoźnicy proponujący najniższe ceny, często zapewniają słabą jakość swoich usług. Z tego względu warto stawiać na sprawdzone przedsiębiorstwa przewozowe, które na pierwszym miejscu stawiają komfort i bezpieczeństwo pasażerów oraz elastycznie reagują na zmieniające się potrzeby zleceniodawcy. Albatros Travel oferuje profesjonalny wynajem autokarów (Pomorskie i inne województwa w całej Polsce) na bazie nowoczesnej oraz zróżnicowanej floty pojazdów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wynajem autokarów dla biur podróży –  Wycieczki autokarowe po Europie

W przypadku imprez turystycznych oferowanych przez biura podroży, na powrót dużym powodzeniem cieszą się wycieczki, w których środkiem transportu są nowoczesne autobusy/autokary. Gdynia/Gdańsk/Sopot, czyli Trójmiasto to częsta „baza wypadowa” na popularne city break po europejskich stolicach.

Biura podróży z Pomorza, organizujące kilkudniowe wycieczki po Europie, dbają o swoją renomę, dlatego wybierają sprawdzonych przewoźników, którzy gwarantują najwyższy standard usług. Wśród najchętniej wybieranych firm przewozowych z tego regionu, znajduje się Albatros Travel, ponieważ posiada najlepszej klasy pojazdy i najbardziej doświadczonych kierowców. Powyższe aspekty decydują o tym, że to właśnie Albatros Travel oferuje najwyższej jakości wynajem autokarów. Gdańsk i Gdynia są głównymi obszarami działalności firmy, jednak ten uznany na rynku przewoźnik – świadczy też swoje usługi dla biur podróży z całej Polski.

Oferta wycieczki skomponowana na bazie przewozu autokarowego – zwykle ma odzwierciedlenie w bardzo atrakcyjnej cenie. Standard obecnych autokarów znacząco odbiega od tej, z jaką turyści mieli do czynienia jeszcze kilka lat temu. Większość profesjonalnych autokarów wycieczkowych wyposażona jest w klimatyzację oraz wygodne, regulowane w kilku strefach fotele z pasami bezpieczeństwa. Oprócz tego, w standardzie pojazdów, jakie posiada m.in. renomowana wypożyczalnia autokarów Albatros Travel – znajduje się m.in. barek/automat do przygotowywania gorących napojów, TV/DVD, WiFi, toaleta oraz podnóżki. Wszystko to sprawia, że flota pojazdów doskonale nadaje się do przewozu osób w ramach wycieczek objazdowych po całej Europie.

Albatros Travel oferuje również wynajem busów (Gdynia, ul. Poziomkowa 56; tel. 606-374-333), np. dla mniejszych grup (8-12 osób), które planują wspólny wyjazd na narty do Austrii, Włoch czy Francji bądź na krótki city beak do Budapesztu, Wiednia czy Paryża.