Transport pracowników

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie transportu, stale rozszerzamy bazę naszych stałych kontrahentów co jest dla nas najlepszą rekomendacją. Naszą wiedzę oraz doświadczenie, a co za tym idzie bezproblemową współpracę oraz różnorodny komfortowy tabor swoich pojazdów chcemy zaproponować również Państwu. Wciąż się rozwijamy dlatego też zachęcamy do współpracy również Państwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą flotą.

Obsługujemy

  • Codzienny transport pracowników do ich miejsc pracy – biur i magazynów
  • Całodobowy transport w zakładach przemysłowych, 365dni/rok
  • Stałe wyjazdy pracowników administracji publicznej
  • Podmiany marynarzy
  • Podmiany grup stoczniowych/ remontowych

Zmieniający się rynek pracy wymusza mobilność. Jest również okazją do tego, by sprawdzić nowoczesne i sprawdzone sposoby zarządzania pracownikami. Świadczymy profesjonalne usługi przewozu osób idealnie dopasowane do potrzeb firm. Jeśli takiej oferty szukasz, jesteś w dobrym miejscu.

Sprinter 519 VIPline

Dlaczego warto zainwestować w przewozy pracowników?

Dowozy do zakładów pracy pozwalają zarządzać pracownikami oraz wszystkimi aspektami produkcji czy realizacji usług. Co istotne, barierą przestaje być odległość, jaką kadra musi pokonać do firmy, a także ograniczenia w zakresie funkcjonowania transportu innego typu. Dla pracowników, dedykowane busy to także wygodne rozwiązanie, które daje im możliwość podjęcia zatrudnienia zgodnie z kompetencjami i oczekiwaniami nawet w przedsiębiorstwie, które znajduje się w znacznej odległości od miejsca zamieszkania. Samodzielny dojazd mógłby być uciążliwy i kosztowny. Zorganizowany transport autokarowy do zakładu pracy zwiększa atrakcyjność zatrudnienia oraz zdecydowanie zwiększa ilość chętnych na dane stanowisko. Przewóz pracowników jest oczywiście bardzo ważnym benefitem, a z drugiej strony daje dużo korzyści pracodawcom.

Dowozy do zakładów pracy

Wynajem busów dla pracowników to jedna z najpopularniejszych form dowozów do zakładów pracy. Warto pamiętać, że pracodawca nie zawsze ma obowiązek zapewniać kadrze tego typu usługę, ale z pewnością właśnie one mogą być ważnym argumentem w pozyskiwaniu nowych wykwalifikowanych pracowników oraz w utrzymywaniu optymalnego poziomu zatrudnienia. Busy dla firm dają więc obopólne korzyści, przedsiębiorca sprawnie może zarządzać kadrami i systemem pracy, a zatrudnieni nie tracą czasu i energii na samodzielne dojazdy. Szczególnie, gdy organizuje się na przykład dowozy do magazynów, które są związane ze zmiennością zatrudnienia, takie rozwiązanie staje się optymalne. W ten sposób obsługiwani są pracownicy z takich miast jak na przykład Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Żukowo, Wejherowo. Województwo Pomorskie jest jedną z głównych lokalizacji siedzib agencji morskich, zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty dotyczącej transportu marynarzy czy grup remontowych na lotniska w Europie bądź podmiany załóg ze statków w Europejskich portach morskich. Bazuje na nich całe Trójmiasto i okoliczne miejscowości. W praktyce widać, że ten elastyczny model transportu bardzo łatwo jest dopasować do konkretnych potrzeb. A czasem właśnie zapewnienie dojazdu staje się ważniejszą motywacją niż aspekty finansowe czy system nagród i plan awansu.

W czasach pandemii, wydaje się że jest to jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych transportów pracowników, ze względu na ograniczenie kontaktów z innymi osobami, co zmniejsza ryzyko zarażenia wirusem, dodatkowo busy oraz autokary posiadają specjalne filtry, które zatrzymują wirusy, a powietrze wymieniane jest co 30 sekund. Dodatkowo maksymalizując środki ostrożności nasze pojazdy są ozonowane.

Albatros Travel - Autokary MAN

Postaw na wynajem busów i autokarów dla firm

Nowoczesne autokary dla firm pozwalają zorganizować przewóz pracowników, by był on jak najbardziej korzystny dla obu stron. Wielkość auta bez problemu można też dopasować do faktycznych potrzeb oraz ilości przewożonych osób. Wynajem autokarów dla pracowników jest również bardziej opłacalną formą niż dofinansowanie przejazdu środkami komunikacji miejskiej lub też transportu własnego. I zawsze ma się pewność, że wszyscy są w pracy na czas i każdy jest wypoczęty oraz gotowy do realizacji zadań. Sprawdź naszą ofertę.