Wynajem autokarów

Firma Albatros Travel świadczy swoje usługi w transporcie pasażerskim na podstawie licencji międzynarodowej wydanej przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, oraz certyfikat kompetencji zawodowej.

Przez zdobyte wieloletnie doświadczenie oraz szeroką, różnorodną gamę komfortowych pojazdów jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Wynajmujemy autokary grupom zorganizowanym, niezależnie od ich wielkości. Naszymi Klientami są biura podroży, przedszkola, szkoły, kluby sportowe, klienci biznesowi, osoby prywatne , firmy z całej Polski oraz instytucje państwowe. Oferujemy również przewóz osób na każdą inną okoliczność, przy której zachodzi potrzeba transportu osób.

Nasze samochody posiadają indywidualne pasy bezpieczeństwa, a podróżujący w trakcie przewozu są objęci ochroną NW.

Wszystkie pojazdy przez nas oferowane są na bieżąco serwisowane.

Ponadto każdy autobus można sprawdzić we własnym zakresie na internetowych stronach Ministerstwa Cyfryzacji poprzez e-usługę „Bezpieczny autobus”. Na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów uzyskamy informację, czy autokar ma ważne badanie techniczne oraz ubezpieczenie OC i czy jest dopuszczony do ruchu. Aby uzyskać dostęp do informacji o autokarze na stronie serwisu www.bezpiecznyautobus.gov.pl, należy podać jego numer rejestracyjny.

Transport osób to nasza pasja, przez co stale rośnie liczba zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Przed podjęciem współpracy z nami, możemy przesłać Państwu nasze referencje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą flotą.