Wynajem autokarów na wycieczki firmowe

Firmy coraz śmielej sięgają po niekonwencjonalne sposoby osiągania swoich celów biznesowych, a także stwarzania pracownikom jak najlepszych warunków pracy. Co ciekawe, zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, w realizacji koncepcji pomocny może okazać się wynajem autokarów . Pomorskie województwo jest jednym z regionów w Polsce, który charakteryzuje się dużym nagromadzeniem firm usługowych i produkcyjnych oraz sporą ilością atrakcji turystycznych. Okoliczności te sprawiają, że połączenie biznesu z zapewnieniem partnerom czy kontrahentom możliwości zwiedzania pobliskich atrakcji – może pomóc rozluźnieniu atmosfery, zacieśnieniu relacji oraz w stworzeniu sprzyjających warunków do interesów.

Wynajem autokarów (Gdańsk, Gdynia, Sopot) to również dobry pomysł na zapewnienie pracownikom komfortowych warunków dojazdu do zakładu pracy , ale nie tylko, bowiem jest to świetna opcja np. na zorganizowanie firmowego wyjazdu integracyjnego. Godnym polecenia przewoźnikiem z Pomorza, jesteśmy my – Albatros Trave l Gdynia. W jakich jeszcze sytuacjach wynajem busów/autobusów może okazać się korzystny dla przedsiębiorstwa?

Wynajem busów i autokarów na wycieczki z partnerami biznesowymi

Nie od dziś wiadomo, że efektywność w biznesie zależy od wielu czynników. Pozytywny wizerunek, zaufanie i nawiązanie luźnych, serdecznych relacji – to częste elementy skutecznej układanki biznesowej. W przypadku przyjazdu większej delegacji ze strony potencjalnego kontrahenta albo zaproszenia do firmy grupy najlepszych klientów – warto rozważyć wynajem busów/autokaru i zorganizować gościom wycieczkę objazdową po mieście . Szczególnie duże pole do popisu mają przedsiębiorcy z Trójmiasta, bowiem Pomorze obfituje zarówno w liczne atrakcje, jak i firmy oferujące wynajem autokarów.

Gdańsk to z pewnością jedna z ciekawszych lokalizacji, ponieważ oferuje szeroki wachlarz w zakresie możliwości spędzania wolnego czasu. Tysiąc lat historii i wielokulturowych naleciałości – znajduje odzwierciedlenie w wielu gdańskich zabytkach, które mogą podziwiać turyści. Wśród atrakcji Gdańska, na uwagę zasługuje Stare Miasto z ratuszem i Wielkim Młynem czy historyczny budynek Poczty Polskiej . Gości biznesowych można zabrać też na półwysep Westerplatte , który pozostaje symbolem rozpoczęcia II Wojny Światowej i niezłomnego polskiego oporu. Interesującym punktem wycieczki może być także Długi Targ i spacer Ulicą Długą , aby zobaczyć słynną fontannę Neptuna czy Bramę Zieloną . Kolejną atrakcją na pewno jest Muzeum Bursztynu oraz wizyta w centrum rekreacyjno-edukacyjnym Hevelianum i otwartym z końcem 2021 roku Domu Zdrojowym oraz restauracji z salami konferencyjnymi. Urozmaiceniem jest również rejs statkiem po rzece Motławie albo rekreacja na plaży/kąpielisku Jelitkowo .

Wypożyczalnia autobusów Albatros Travel posiada nowoczesną flotę bardzo zróżnicowanych pojazdów , dedykowanych do przewozu grup o różnej liczebności. Specjalnością Albatros Travel jest m.in. obsługa transportowa spotkań i wycieczek biznesowych , m.in. za pośrednictwem pojazdów VIP. Dzięki współpracy z tym renomowanym przewoźnikiem, można zorganizować wycieczkę objazdową po regionie dla klientów czy partnerów biznesowych firmy. W okolicy nie brakuje też doskonałej infrastruktury hotelowej oraz gastronomicznej, co sprzyja wykorzystaniu przez przedsiębiorców potencjału, jaki stwarza nadbałtycki kurort.

Relaks w otoczeniu atrakcji Trójmiasta, wyśmienita kuchnia regionalna i nowoczesna infrastruktura pobytowa – to świetne narzędzie, dzięki którym firmy mają możliwość wytworzenia przyjaznego klimatu dla interesów . Wysoki poziom obsługi, jaki gwarantuje marka Albatros Travel oferująca kompleksowy wynajem busów (Gdynia) oraz autokarów – to istotny element i uzupełnienie takiego rodzaju biznesowej inicjatywy.

Wynajem (auto)busów na firmowe wycieczki integracyjne dla pracowników

Przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w solidnych pracowników, oferując im atrakcyjne warunki zatrudnienia. Najlepsi pracownicy mogą liczyć m.in. na wysokie wynagrodzenie, świadczenia socjalne, paczki świąteczne, karty wstępu do obiektów rekreacyjnych czy autobusowy przewóz do zakładu pracy . Usługi codziennego dowozu pracowników do firmy świadczy gdyńska firma Albatros Travel , jednak korzystając z szerokiej oferty przewoźnika, można zdecydować się również na wynajem pojazdu i organizację wycieczki integracyjnej dla załogi.

Wyjazdy integracyjne są ważnym elementem budującym pozytywne relacje – zarówno pomiędzy pracownikami, jak i kadrą kierowniczą. Wzmocnienie więzi, aktywizacja, nauka tolerancji i współdziałania – to ważne aspekty, które wspiera integracja zespołu, dzięki czemu tworzy się prawdziwy team spirit . Wycieczki integracyjne są ważnym czynnikiem zachęcającym do współpracy oraz utrwalającym dobre relacje wśród pracowników oraz szefów – nie tylko w firmach korporacyjnych. Firmy z Pomorza, które cyklicznie organizują wycieczki integracyjne dla swoich pracowników, bardzo chętnie korzystają z usług przedsiębiorstwa Albatros Travel (autokary, busy, autobusy Gdynia/Gdańsk).

Wynajem autokaru to w dzisiejszych czasach o wiele bardziej interesująca opcja skorzystania ze środka transportu przez firmę, niż posiadanie takiego pojazdu na własność. Okazjonalny wynajem to brak kosztów związanych z utrzymaniem pojazdu (np. przeglądy, naprawy, ubezpieczenie) i możliwość zaliczenia wydatków za wypożyczenie autokaru w koszty działalności firmy . Wyjazd integracyjny może zostać zorganizowany przy okazji różnych sukcesów i doniosłych wydarzeń w życiu firmy. Tego typu inicjatywa doskonale służy tzw. teambuildingowi oraz możliwości tworzenia zgranego zespołu pracowniczego. To również idealny sposób na rozluźnienie atmosfery i miłe spędzenie czasu w atrakcyjnym miejscu w gronie współpracowników.

W zależności od liczebności grupy, do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne są busy bądź autokary . Gdynia/Gdańsk/Sopot to podstawowy obszar aktywności przewoźnika Albatros Travel, z którym można zabrać pracowników na wycieczkę integracyjną w dowolne miejsce w kraju oraz za granicą . Usługi przewozowe firmy Albatros Travel to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa, wykwalifikowanych kierowców i nowoczesnych pojazdów , w jakich nie brakuje zestawów TV/DVD, toalet, mini-barów, klimatyzacji, regulowanych siedzisk czy innych udogodnień.