Wynajem aut na spotkania biznesowe

Znane powiedzenie, iż „pierwsze wrażenie można zrobić… tylko raz”, sprawdza się nie tylko w życiu prywatnym, ale również w biznesie. Z tego względu, wynajem aut osobowych premium na spotkania biznesowe wydaje się świetnym rozwiązaniem, ale taka usługa ma znacznie więcej zalet. Nowoczesny samochód osobowy z kierowcą do również doskonała opcja na delegacje służbowe do innego miasta, ponieważ tego rodzaju usługa pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, jaki często traci się na błądzenie po nieznanych drogach.

Wynajem aut z szoferem to skuteczny sposób na podkreślenie rangi wydarzenia, stanowiska oraz prestiżu firmy podczas spotkań organizowanych w siedzibie potencjalnego partnera biznesowego. Luksusowy samochód osobowy z kierowcą to również symbol wiarygodności i stabilności finansowej, czyli istotnych czynników podczas wszelkiego typu negocjacji handlowych czy nawiązywania strategicznej kooperacji.

Wynajęcie auta osobowego klasy premium to ponadto gwarancja komfortowej podróży, w trakcie której można dodatkowo przygotować się do spotkania biznesowego i/lub swobodnie koordynować bieżącą działalność w firmie. Nie bez znaczenia jest też aspekt bezpieczeństwa, bowiem Albatros Travel z Gdyni oferuje wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, a wynajmowane pojazdy poddawane są przed trasą rygorystycznej kontroli technicznej. Nasi szoferzy odznaczają się schludną i nienaganną prezencją, dopasowaną do klasy samochodu oraz charakteru spotkania biznesowego.

Proponowane przez Albatros Travel auta na wynajem z kierowcą posiadają najwyższy standard wyposażenia, nie mają żadnych defektów blacharskich i poddawane są regularnemu czyszczeniu. Dzięki temu, korzystając z oferty Albatros Travel – zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość usług, idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb oraz indywidualnych preferencji.

Wynajem busów z kierowcą

W dzisiejszych czasach wynajem busów z kierowcą wydaje się bardzo praktycznym i przede wszystkim ekonomicznym rozwiązaniem. Bus to idealny środek transportu zarówno na krótsze, średnie, jak i dłuższe dystanse. Komfortowy bus z szoferem to optymalna opcja na wyjazd służbowy w gronie kilku lub kilkunastu osób. Mikrobus z kierowcą do również dobre rozwiązanie przy organizacji wycieczki objazdowej dla zagranicznej delegacji, która chciałaby zwiedzić miasto i okoliczne atrakcje. Wynajem samochodu z kierowcą sprawdza się także przy wyjeździe na konferencję, sympozjum, prezentację albo spotkanie biznesowe, na którym spodziewany jest poczęstunek oraz alkoholowe toasty.

Polecamy ponadto przewóz osób (bus) jako usługę dla wszelkiego rodzaju instytucji, jak np. urzędy miasta, ośrodki kultury, stowarzyszenia czy placówki oświatowe. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu podmioty niezbyt często posiadają własne pojazdy, głównie z uwagi na powszechne ograniczenia budżetowe, a poza tym stosunkowo rzadko mają potrzebę korzystania z busów. Okresowo zdarzają się jednak sytuacje, kiedy wynajem busa z kierowcą będzie najlepszym sposobem na realizację zadań statutowych. Busy z kierowcą doskonale sprawdzą się m.in. podczas wyjazdu do zagranicznego miasta partnerskiego albo przy wycieczce objazdowej po gminie z delegacją z innego kraju.

Wynajem autokarów na imprezy firmowe

Integracja pracowników przekłada się na lepsze zgranie i efektywność pracy zespołu, dlatego przedsiębiorcy chętnie inwestują w wyjazdy firmowe, połączone z szeregiem aktywności ukierunkowanych na team building oraz tworzenie team spirit. Firma Albatros Travel proponuje wynajem autokarów na imprezy firmowe, takie jak np. świąteczny poczęstunek w lokalu za miastem albo popularne ostatnio grzybobranie. Większe firmy i korporacje często organizują dla swoich pracowników kilkudniowe wyjazdy integracyjne do różnych ośrodków rekreacyjnych, do czego taka usługa jak wynajem autokaru z kierowcą nadaje się znakomicie.

Autokary z kierowcą to także rozsądne i ekonomiczne rozwiązanie przy transporcie pracowników na szkolenia odbywające się poza siedzibą firmy, konferencje, targi handlowe oraz wizyty w oddziałach przedsiębiorstwa. Oprócz wygody, odpowiedniej reprezentacyjności i aspektów integracyjnych zespołu pracowników, właściciel firmy, które decyduje się na wynajem autobusów z kierowcą utrwala pozytywny wizerunek marki (employer branding).

Auto z kierowcą na spotkania firmowe – Trójmiasto i okolice

Luksusowe auto z kierowcą na spotkania firmowe kojarzone było dotychczas wyłącznie z bogatymi biznesmenami. Usługa „wynajem auta z szoferem”, jaką ma w swojej ofercie firma Albatros Travel, skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy niekoniecznie dysponują grubym portfelem, a chcą cieszyć się komfortową podróżą i/lub podnieść prestiż. Dziś jest to możliwe – wystarczy auto z kierowcą na spotkania firmowe. Trójmiasto to główny obszar działalności Albatros Travel, ale ta znana marka z powodzeniem działa też w innych regionach kraju.

Jeśli wynajmiesz samochód z kierowcą w Albatros Travel, to nie musisz martwić się o terminowy dojazd pod wskazany adres. Zamówienie busa, wypożyczenie autokaru czy wynajem auta osobowego na spotkania biznesowe (Gdańsk, Gdynia, Sopot) – to z Albatros Travel minimum formalności i maksimum korzyści! Wszystkie pojazdy dostępne w Albatros Travel są sprawdzane w autoryzowanych stacjach kontroli, dzięki czemu z nami podróżujesz nie tylko wygodnie, ale i bezpiecznie.

Zróżnicowana flota pojazdów pozwoli zawsze znaleźć precyzyjnie dopasowane do Twoich oczekiwań auto z kierowcą na spotkania biznesowe. Gdynia, Sopot czy Gdańsk to miejscowości, w których nie brakuje prężnie działających firm, a także atrakcji turystycznych, dlatego popyt na wynajmowane samochody z kierowcą utrzymuje się na wysokim poziomie.

W ramach bogatej floty pojazdów osobowych, jakie można wynająć wraz z szoferem, proponujemy na wynajem m.in. Volkswagen Tiguan Allspace R-line, Volkswagen Arteon R-line oraz Audi A6 S-line. Jeżeli chodzi o busy, to oferujemy następujące pojazdy z kierowcą: Mercedes Sprinter VIP, Mercedes Sprinter 519 VIPline, VW Caravelle VIP i wiele innych. Autobusy i autokary do wynajęcia z kierowcą, to m.in. MAN Business Class, Setra 415 HD, Mercedes Tourino Luxline czy Iveco Rosero. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym taborem pojazdów Albatros Travel na podstronie Nasza Flota, gdzie znajdziecie mnóstwo nowoczesnych aut, busów i autokarów wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi parametrów poszczególnych modeli.

Wynajem samochodu osobowego i busa jako koszt firmowy

Coraz więcej przedsiębiorców rezygnuje z posiadania firmowych samochodów, z uwagi na szereg obowiązków i przede wszystkim kosztów stałych, jak np. ubezpieczenie, przeglądy techniczne, parkowanie itd. Zdecydowanie prostszym rozwiązaniem jest elastyczny wynajem samochodu osobowego czy busa, dopasowany do potrzeb oraz rozliczanie kosztów z tym związanych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Wydatki dotyczące wynajmu pojazdu osobowego mogą być zazwyczaj rozliczane na dwa sposoby. Jeśli przedsiębiorca użytkuje wynajmowany samochód wyłącznie dla potrzeb działalności gospodarczej – możliwe jest odliczenie 100 proc. kosztów oraz podatku VAT. Kluczowe jest jednak jednoczesne spełnienie następujących warunków: prowadzenie „kilometrówki” dla celów VAT, zgłoszenie auta do Urzędu Skarbowego poprzez formularz VAT-26 oraz zredagowanie regulaminu wewnętrznego dotyczącego użytkowania pojazdu w firmie.

W innym przypadku, kiedy przedsiębiorca nie wykorzystuje samochodu tylko do działalności gospodarczej – może odliczyć 50 proc. podatku VAT oraz 75 proc. kosztów/wydatków eksploatacyjnych, takich jak np. paliwo, naprawy, parkingi, myjnia czy opłaty autostradowe.

Albatros Travel VW Caravelle VIP